Вчимося, творимо, відпочиваємо

Головна мета виховної роботи школи – «Формування всебічно розвиненої особистості шляхом збудження і стимулювання її 

внутрішньої потреби до відповідного мислення і дій».

У школі працюють гуртки:

Шкільні

№ п/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

1.

"Музичний гурток"

Гончарова

Оксана Вікторівна

2.

«Юний Захисник Вітчизни»

Буряк Олег Миколайович

3.

"Футбол"

Гайовий

 Сергій Володимирович

                                                                                                   ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                          Директор НВК

                                                                                          ________Н.М.Лях

 

Г Р А Ф І К

роботи шкільних гуртків на ІI семестр 2018-2019 н.р.

п/п

Назва гуртка

Керівник гуртка

День тижня

Час проведення

 

 

 

 

1.

«Юний Захисник Вітчизни»

(7-10 класи)

Буряк Олег Миколайович

Понеділок, середа, четвер

 

15.00-18.00

 

 

Позакласна

робота

 9 год

2.

 

 

 

 

 

 

3.

 

"Музичний гурток"

(2-4 класи

 та

 5-6 класи)

 

"Футбол"

(5-9 кл.)

Гончарова Оксана Вікторівна

 

 

 

 

Гайовий Сергій Володимирович

  

Вівторок, четвер

 

 

 

 

Вівторок,

п'ятниця

 

 

14.00-16.00

 

 

 

 

15.00 -16.30

Позакласна

робота

4 години

 

 

 

Позакласна робота

3 години

 

 

Конкурси

 

Конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика 

 

2015-2016 н.р.

І місце - Буцик Вікторія - 7 клас

ІІ місце - Туренок Антон - 4 клас

2017 - 2018 н.р.

ІІІ місце - 8 клас

2018-2019 н.р.

ІІІ місце – Пархоменко Владислав – 10 клас

 

 

Всеукраїнський літературний поетичний конкурс ім.Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої»

 

2015 - 2016 н.р.

 

І місце - Красуцька І. - 7 клас

 

 

 


Конкурс «Арт-факторія»

2015-2016 н.р.

ІІ місце – Костюшко А. – 7 кл.

  

 

Конкурс «Український сувенір»

 

2015-2016 н.р.

 

ІІІ місце - Яроцька В. - 5 кл.

 Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка

2014-2015 н.р.

І місце –  Боримська Анна – 11 кл.

2014-2015 н.р.

ІІ місце – Калута Марія – 7 кл.

2014-2015 н.р.

ІІІ місце – Іванов Михайло – 5 кл.

            2017 -2018н.р.           

ІІ місце – Якубська Анна – 9 кл.

 2018-2019 н.р.

            ІІІ місце -Мирний Данило -7кл.

            ІІІ місце- Буцик Вікторія-10 кл.

 

 

 

Районний конкурс на кращий учнівський твір «Україна – єдина країна»

2014-2015 н.р.

І місце – Кощій Тетяна – 3 кл.

2014-2015 н.р.

                 ІІ місце - Мирний Данило – 3 клас

Яроцька Вероніка – 4 клас

Гончаров Тимофій – 4 клас

Падій Валерія – 4 клас

               Буцик Вікторія – 6 клас

2014-2015 н.р.

                ІІІ місце - Раєнок Єлизавета – 5 клас

Іванов Михайло – 5 клас

Довгопол Вадим – 3 клас

Пархоменко Владислав – 6 клас

 

 

 

 

Районні змаганна по тенісу

2015-2016 н.р.

І місце – Москаленко Ярослав – 6 кл.

 

 Районні змагання зі стрільби "Снайпер"

2015-2016 н.р.

ІІ місце – Марченко Вадим – 11 кл.

 

 

Всеукраїнський конкурс  "Зерна Доброти"

2014 -2015н.р

     ІІ місце – Тимошенко Юлія – 10кл.

                          2017 – 2018н.р.

ІІ  місце-Буцик Вікторія -9 кл.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський творчий конкурс присвячений  Дню Матері

2018 – 2019 н.р.

спеціальний  приз

Зелінська  Ангеліна – 8 кл.